18 52 11 706 przychodnia@remedium-ns.pl

Testy Covid-19

Testy na koronawirusa

 

Test kasetkowy antygenowy

Dla Pacjentów z objawami infekcji, którzy chcą sprawdzić czy to COVID – 19. Wynik testu dostępny w ciągu 15 minut.

 

Test serologiczny (przeciwciała IgG) z krwi żylnej

Dla Pacjentów, którzy chcą sprawdzić czy przeszli chorobę COVID – 19. Wyniki dostępne w ciągu 5 dni roboczych.

Test RT PCR z zaświadczeniem dla podróżujących

Dla Pacjentów, którzy potrzebują zaświadczenia np.: do celów podróży zagranicznej lub planują spotkania biznesowe, rodzinne lub delegacje. Zaświadczenie dostępne w ciągu 24 h od wygenerowania wyniku.

 

Test RT PCR

Dla Pacjentów, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną lub mają objawy infekcji lub nie mają objawów, ale chcą sprawdzić czy przechodzą COVID-19 bezobjawowo. Wynik dostępny kolejnego dnia do godz. 20:00.

 

Test kasetkowy antygenowy Test serologiczny (przeciwciała IgG) z krwi żylnej Test RT PCR Test RT PCR z zaświadczeniem dla podróżujących
Cena testu: 150 zł* 150 zł* 420 zł* 540 zł*
Przeznaczenie (dla kogo): Dla Pacjentów z objawami sugerującymi chorobę COVID-19.Dla osób bez objawów, które chcą sprawdzić czy nie zarażają. Dla Pacjentów, którzy chcą sprawdzić czy przeszli chorobę COVID-19. Dla Pacjentów, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną. Dla Pacjentów z objawami infekcji dróg oddechowych. Dla Pacjentów bez objawów infekcji, którzy chcą sprawdzić czy przechodzą chorobę COVID-19 bezobjawowo. Dla Pacjentów, którzy potrzebują zaświadczenia np.: do celów podróży, podróży zagranicznej lub planują spotkania biznesowe, rodzinne lub delegacje.
Kiedy należy wykonać test: W trakcie trwającej infekcji/w trakcie objawów. Po 2 tygodniach od wystąpienia objawów COVID-19 Test wykonuje się najwcześniej w 7 dobie od kontaktu z osobą zakażoną. W dowolnym momencie dla Pacjentów, którzy nie mają objawów. Najpóźniej 72 godziny przed przybyciem do kraju docelowego.
Sposób wykonania testu: Wymaz z nosogardzieli. Pobierany przez pielęgniarkę w specjalnie wyznaczonym gabinecie lub punkcie. Pobierany z krwi żylnej przez pielęgniarkę w gabinecie lub punkcie. Wymaz z nosogardzieli. Pobierany w specjalnie wyznaczonym gabinecie lub punkcie. Wymaz z nosogardzieli. Pobierany w specjalnie wyznaczonym gabinecie lub punkcie.
Jak odebrać wyniki: Na miejscu w placówce. Na Portalu Pacjenta lub w Placówce. Odbiór wyniku na stronie https://www. wyniki.diag.pl Odbiór wyniku i zaświadczenia na stronie https://www.wyniki.diag.pl.
Czas oczekiwania na wyniki: Wyniki dostępne w ciągu 15 minut. Wyniki dostępne w ciągu 2-5 dni roboczych.** Wynik dostępny kolejnego dnia do godziny 20:00. Wynik dostępny kolejnego dnia do godziny 20:00. Zaświadczenie dostępne w ciągu 24 h od wygenerowania wyniku.